На Дніпропетровщині відбудуться громадські слухання щодо оцінки впливу на довкілля

18.07.2018 11:45   -
Автор:

На Дніпропетровщині мають відбутися громадські обговорення у проміжок між 16 — 31 липня 2018 року відповідно до процедури Оцінки впливу на довкілля (ОВД).
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу Міністерства екології та природних ресурсів України.
ТОВ «Схід руд трейд», видобування залізних кварцитів з родовища Латівське. Громадські слухання відбудуться 19 липня о 12:00 в приміщенні готелю «Братислава», за адресою Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, м-н Всебратське-2.
ТОВ «Партнер-КР», реконструкція машинної будівлі шахти «Південна-Вентиляційна» під комплекс багатофункціонального призначення з АЗК та АГЗП за адресою: вул. Волгоградська, 15 в Саксаганському районі м. Кривого Рогу, Дніпропетровської області. Громадські слухання (перші) відбудуться 20 липня 2018 р. о 12:00 у конференц-залі Палацу культури ім. Богдана Хмельницького (м. Кривий Ріг, вул. Ватутіна, 33).
ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», будівництво та експлуатація відвідного колектору шахтних вод шахти «Тернівська» від насосної шахти до врізання в напірну частину групового колектору. Громадські слухання відбудуться 26 липня 2018 р. о 10:00 у КЗ «Тернівський міський центр культури і дозвілля» (Дніпропетровська обл., м. Тернівка, бул. Шахтарської слави, 1а).
ПАТ «Укргазвидобування», видобування вуглеводнів Михайлівського родовища. Громадські слухання (перші) відбудуться 26 липня 2018 р. о 10:00 у приміщенні Reikartz Дніпро (м. Дніпро, вул. Троїцька, 12а).

ПоделитьсяКатегория: Новости

Теги: , ,