На Дніпропетровщині через задимлення гірників евакуювали з шахти

10.09.2019 17:30

У Павлограді на шахті Героїв Космоса на горизонті 370 метрів сталося задимлення. З шахти підняли 9 людей, перебували на аварійній ділянці.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "Depo.Дніпро".

Ця ділянка була закрита після аварії й на ній велися відновлювальні роботи.

За попередньою інформацією, причиною задимлення став вихід з ладу підшипника в редукторі стрічкового конвеєра.

Ніхто не постраждав. Задимлення було ліквідоване.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю