На Днепропетровщине объявлена чрезвычайная пожарная опасность

12.06.2019 09:30

Днепропетровским региональным центром по гидрометеорологии на 12 июня 2019 объявлено предупреждение о стихийных и опасных метеорологических явлениях.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ГУ ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

На территории Днепропетровской области ожидается высокая (IV класса), местами чрезвычайная (V класса) пожарная опасность.

Прогнозируется:

12 июня: Небольшая облачность. Без осадков. Ветер северо-восточный, 7-12 м / с. Температура по области ночью +17… +22, днем +31… +36, по городу ночью +18… +20, днем +34… +36.

13-14 июня: Небольшая облачность. Без осадков. Ветер восточный, 7-12 м / с. Температура воздуха ночью +17… +22, днем +31… +36.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю