На Днепропетровщине наградили волонтеров

08.05.2019 17:15

Днепропетровщина стала центром волонтерского движения. Волонтеры протягивают руку помощи и за это не ждут наград. Благодаря их труду мир становится лучше. Волонтеров региона наградили знаками отличия Президента Украины «За гуманитарное участие в АТО».

Об этом сообщает Интернет-издание сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА.

Поддержку этих людей с первых дней войны чувствуют ребята на передовой. Волонтеры плетут маскировочные сетки, шьют одежду, передают продуктовые наборы и военную амуницию.

«С мужем помогаем армии с 2014-го. С того самого времени, как потеряли на войне друзей. В частности, опекаем первую штурмовую бригаду «Правого сектора». Ежемесячно отправляем на фронт до четырех посылок. Обеспечиваем тем, в чем бойцы нуждаются: запчастями для автомобилей, продуктами, экипировкой, – рассказала волонтер Карина Березина. – Это первая моя награда. Немного неловко. Просто мы помогаем не ради наград. Это наш долг».

Президентскими наградами «За гуманитарное участие в АТО» наградили десять волонтеров региона.

Знак вручают работникам предприятий, учреждений и организаций, которые добровольно обеспечивают проведение антитеррористической операции в Донецкой и Луганской областях, осуществляют волонтерскую деятельность.

Награда из латуни. На ее лицевой стороне – стилизованное изображение горящего сердца, обрамленное оливковыми ветвями.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю