На Черкащині засудили дівчину, яка ошукала військового на 20 тисяч гривень

10.03.2025 11:21   -

Молода жінка разом зі спільником обдурила 28-річного військовослужбовця, розмістивши фейкове оголошення на сайті про продаж авто, яке їй не належало. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Черкаську обласну прокуратуру.

У червні минулого року на OLX було опубліковано інформацію про Jeep Grand Cherokee за ціною 3 800 доларів. Зацікавлений покупець зв‘язався з “продавцем“, після чого йому запропонували перерахувати завдаток у сумі 20 000 гривень. Отримавши гроші, шахраї зникли, витративши кошти на власні потреби.

Суд визнав підозрювану винною за частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене групою осіб) і призначив їй покарання у вигляді трьох років ув‘язнення. Однак, враховуючи щире каяття обвинуваченої, її звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном тривалістю два роки.

На цей момент вирок ще не набув чинності. Прокуратура проводить аналіз законності ухваленого рішення.