На Аульському водоводі встановили нові очисні станції

27.01.2022 10:49   -

КП ДОР «Аульський водовід» встановив нові станції для очистки питної води. Дане підприємство є найбільшим постачальником питної води в Дніпропетровській області.

Минулого року підприємство почало модернізувати своє обладнання: придбало та замінило старі масляні вимикачі на нові сучасні, в смт. Кринички замінили обладнання каналізаційної насосної станції, яке вже підключено та працює в автоматичному режимі.

«В останні роки стан води в р. Дніпро погіршився як за біологічними, так і за екологічними показниками. У зв’язку з цим, збільшуються і витрати реагентів для підготовки води, якість якої повинна задовольняти вимоги ДСанПін 2.2.4-171-10. Для вдосконалення послуг з централізованого водопостачання й якості самої питної води слід використовувати сучасні технології, обладнання та реагенти. Одним із новітніх методів очищення є технологія обробки «сирої» води флокулянтом (це реагент для механічної очистки). Цей метод дозволяє не тільки економити коагулянт і технологічні витрати, а й значно поліпшувати якість питної води», — розповів директор КП ДОР «Аульський водовід» Віталій Неопрятний.

Флокулянти дозволяють прибрати найдрібніші часточки бруду із товщі води, які не здатний захватити фільтр.

Модернізацію провели в рамках інвестиційної програми 2021 року. За місяць реконструювали цех очисних споруд й встановили комплексну станцію приготування та дозування флокулянтів.

Немає опису світлини.