Мураєв взяв в свою партію «Наші» антисеміта, якого Вілкул вигнав з Оппоблока

04.01.2019 13:15

Проти нового соратника Євгена Мураєва ще півроку тому було порушено кримінальне провадження за відкриті заклики до єврейських погромів та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Останнім часом Євгена Мураєва переслідують скандали, і він робить одну помилку за іншою. Буквально на днях стало відомо, що Мураєв взяв заступником керівника Дніпропетровської обласної організації своєї партії «Наші» скандально відомого своїми відверто антисемітськими та ксенофобськими висловлюваннями Сергія Суханова - депутата міської ради Дніпра.

Нагадаємо, 9 лютого 2018 року Сергій Суханов виклав на своїй сторінці в Фейсбуці повідомлення із закликом влаштувати в Дніпрі єврейські погроми (орфографія і пунктуація збережені)

«Ж*ды в край ох…ели. Вообще берега потеряны».

«Напомню что вы с*ки всю страну на колени в синагоге уже поставили… Один день на публичные извинения. Дальше выхожу с партии и поднимаю всех кто устал стоять на коленях в синагоге в своей стране!!!»

«У ж*дов день публично извинится от всей общины за эту тварь. Если нет!!! То начинаем освободительное движение!!! Пора с ними прощаться».

Крім того, Суханов називає єврейську громаду сектою і загрожує викласти «плани визвольного руху» у відкритий доступ. Плани, які у нього вже є.

Висловлювання депутата викликали хвилю обурення, і скандал розгорівся моментально. Після таких висловлювань Суханова виключили з партії Опозиційний Блок.

Крім того, Національна поліція відкрила проти нового соратника Мураєва кримінальне провадження за статтею 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

Мабуть, злякавшись кримінального переслідування, адже за такі заклики Суханову реально загрожувало 5 років в’язниці, антисеміт Суханов виїхав до окупованого Криму, перейшовши адміністративний кордон з Кримом на КПП «Чаплинка» 12 лютого.

Більше ніж півроку нинішній соратник Мураєва Сергій Суханов переховувався від українського правосуддя в окупованому Криму, і з’явився в Дніпрі тільки в середині вересня. Відомо, що перебуваючи в Криму, Суханов та його дружина отримали російське громадянство. 19 вересня 2018 року він спробував пройти на сесію Дніпровського міськради, але був зупинений представниками єврейської громади Дніпропетровщини.

За словами самого Суханова, відразу після свят він планує приступити до активного партійного будівництва партії Мураєва.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет