Мураєв взяв в свою партію «Наші» антисеміта, якого Вілкул вигнав з Оппоблока

04.01.2019 13:15

Проти нового соратника Євгена Мураєва ще півроку тому було порушено кримінальне провадження за відкриті заклики до єврейських погромів та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Останнім часом Євгена Мураєва переслідують скандали, і він робить одну помилку за іншою. Буквально на днях стало відомо, що Мураєв взяв заступником керівника Дніпропетровської обласної організації своєї партії «Наші» скандально відомого своїми відверто антисемітськими та ксенофобськими висловлюваннями Сергія Суханова - депутата міської ради Дніпра.

Нагадаємо, 9 лютого 2018 року Сергій Суханов виклав на своїй сторінці в Фейсбуці повідомлення із закликом влаштувати в Дніпрі єврейські погроми (орфографія і пунктуація збережені)

«Ж*ды в край ох…ели. Вообще берега потеряны».

«Напомню что вы с*ки всю страну на колени в синагоге уже поставили… Один день на публичные извинения. Дальше выхожу с партии и поднимаю всех кто устал стоять на коленях в синагоге в своей стране!!!»

«У ж*дов день публично извинится от всей общины за эту тварь. Если нет!!! То начинаем освободительное движение!!! Пора с ними прощаться».

Крім того, Суханов називає єврейську громаду сектою і загрожує викласти «плани визвольного руху» у відкритий доступ. Плани, які у нього вже є.

Висловлювання депутата викликали хвилю обурення, і скандал розгорівся моментально. Після таких висловлювань Суханова виключили з партії Опозиційний Блок.

Крім того, Національна поліція відкрила проти нового соратника Мураєва кримінальне провадження за статтею 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

Мабуть, злякавшись кримінального переслідування, адже за такі заклики Суханову реально загрожувало 5 років в’язниці, антисеміт Суханов виїхав до окупованого Криму, перейшовши адміністративний кордон з Кримом на КПП «Чаплинка» 12 лютого.

Більше ніж півроку нинішній соратник Мураєва Сергій Суханов переховувався від українського правосуддя в окупованому Криму, і з’явився в Дніпрі тільки в середині вересня. Відомо, що перебуваючи в Криму, Суханов та його дружина отримали російське громадянство. 19 вересня 2018 року він спробував пройти на сесію Дніпровського міськради, але був зупинений представниками єврейської громади Дніпропетровщини.

За словами самого Суханова, відразу після свят він планує приступити до активного партійного будівництва партії Мураєва.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет