Московити заборонили Facebook, чим завдали шкоди Цукербергу аж на 1% від виручки

05.03.2022 14:57   -

Втрати американської корпорації Meta Марка Цукерберга через заборону соціальної мережі Facebook у Росії становитимуть $3,6 млн на добу, порахували в Forbes.

За даними статистичної фірми Statista, Facebook налічує близько 66 млн користувачів у Росії. В останньому річному звіті компанія вказала, що доходи Facebook в Європі становили $19,68 від одного користувача.

“Це означає, що вона втрачатиме близько $3,6 млн на добу, або $1,3 млрд на рік, через заборону в Росії. Для порівняння: це становить трохи більше 1% від загальної виручки Meta. У 2021 році вона заробила $117,9 млрд”, – йдеться в публікації.

Після того, як Роскомнадзор повідомив про заборону Facebook, віцепрезидент компанії Meta Нік Клег заявив: “Незабаром мільйони звичайних росіян будуть відрізані від надійної інформації, позбавлені звичних способів зв’язку з рідними і друзями та можливості висловлюватися”.

Meta збирається робити все можливе, щоб відновити свої послуги в Росії.

4 березня Росія вирішила повністю заблокувати Facebook і Twitter, назвавши це відповіддю на “дискримінацію” російських ЗМІ та її інформаційних ресурсів на Заході