Молодь Дніпропетровщини мотивують преміями

23.02.2018 10:15   -
Автор:

15 березня стартує подання заявок кандидатів на отримання премій Дніпропетровської обласної ради. Його мета – мотивація активної молоді та розробка нових проектів для розвитку області. В цьому році активно підтримуватимуться представники об’єднаних територіальних громад, зокрема сільська молодь.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Молодіжного Центру Дніпропетровщини.
Премії обласної ради можуть отримати молоді, активні люди, віком від 14 до 35 років включно, які сприяють розвитку регіону і впровадженню нових ідей для вирішення проблем області; молоді педагоги, науковці, громадські діячі та волонтери; молоді люди, які мають успіхи у спортивній діяльності та популяризують здоровий спосіб життя; а також журналісти, які правдиво висвітлюють інформаційні події та намагаються вивести журналістику на якісно новий рівень.
Оцінка та прийняття комісією переможців буде враховуватись за 2017 рік. Розмір кожної премії – до 15 000 грн.
Подати заявку на участь у конкурсі можна з 15 березня по 16 квітня у Молодіжному Центрі Дніпропетровщини за адресою м. Дніпро, вул. Академіка В. Лазаряна, 2, приміщення Будинку культури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 3 поверх. Подання пропозицій щодо кандидатів на отримання премій здійснюватиметься з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00.
Детальну інформацію про те, що необхідно мати для подання заявки, можна дізнатись на сторінці Молодіжного Центру Дніпропетровщини та на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради.