Міста Дніпропетровщини можуть долучитися до унікального культурного проекту

06.05.2019 13:00

Міста Дніпропетровщини запрошують до участі у загальнонаціональному культурному конкурсі «Малі міста – великі враження». Він покликаний продемонструвати значний культурний спадок невеликих населених пунктів України. Прийом заявок стартував. 

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу ДніпроОда. 

Конкурс відкритий для ініціатив від громадських організацій, об’єднаних громад, підприємців, творчих спілок  та ін. Оцінюватиме роботи експертна рада, до якої увійдуть фахівці у сферах культури і мистецтв, культурної спадщини, музейної справи, регіонального та місцевого розвитку. Звертатимуть увагу на оригінальність ідеї, актуальність проекту, цінність,  зміст, послідовність реалізації. 

Ініціатори проектів не залишаться наодинці із заявками. Передбачено проведення тренінгів та семінарів. Прийом заявок – до 15 травня. Їх треба подати на електронну адресу culture2019@ukr.net за формою, встановленою Мінкультури

Також треба додати копію гарантійного листа потенційного партнера проекту, копію установчого документа ініціатора, згоду на обробку персональних даних. Заявки надсилаються одним листом у сканованому вигляді, кожен документ – окремим файлом у форматі PDF. Переможців оголосять 5 липня. Реалізація найкращих проектів – з 15 липня до 20 листопада. 

Втілення креативних задумок – на засадах співфінансування з державного та місцевого бюджетів.   Цьогоріч державна підтримка в 50 млн грн дасть можливість реалізувати близько 100 культурних проектів. 

Конкурс «Малі міста – великі враження» започаткувало Мінкультури у 2018 році. Торік заохочували громади жити креативно, цьогоріч гасло – «Дивись Україну».

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю