Міська влада передала військовим іще два коптери

15.08.2022 16:45   -

Дніпровська міська рада передала захисникам іще два розвідувальних дрони, придбаних коштом міського бюджету.  Вони вважаються найкращими для ведення розвідки та спостереження. 

«Відповідно до указу Президента щодо проведення воєнного стану у Дніпровській міській раді створена і працює Рада оборони міста, яку очолює Борис Філатов, голова Штабу оборони – Геннадій Корбан. З перших днів повномасштабного вторгнення Рада оборони взаємодіє і підтримує військові підрозділи, сили територіальної оборони. Сьогодні передали ще два коптери, один має велику роздільну здатність 6К, інший – тепловізор. Ці дрони допоможуть на фронті бачити ворога, корегувати цілі, і зрештою, – рятувати життя наших воїнів. Сподіваємося, така допомога продовжуватиметься і розширюватиметься», — підкреслив секретар міської ради Олександр Санжара. 

Водночас офіцер Збройних Сил України Юрій подякував міській владі за отримані коптери: «Дрон – це наші «очі» в бою, які дозволяють розвідникам не наражати себе на небезпеку. Можна підняти «пташку» і більш оперативно й ефективно бачити ситуацію, яка відбувається на полі бою, а відтак – ефективно вражати ворога».