Міністерство попереджає українців про подорожчання комунальних послуг

10.09.2019 16:00   -
Автор:

Мінекономрозвитку і торгівлі України очікує, що восени цього року комунальні послуги в країні в черговий раз подорожчають. Згідно з прогнозами, складеним фахівцями міністерства, тарифи на опалення і гарячу воду зростуть на 20 відсотків, а електрику і газ подорожчають на 15 відсотків.
Про це повідомляє Інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” із посиланням на “BUsinessUA“.
У міністерстві економічного розвитку і торгівлі допускають, що вже восени цього року українців чекає чергове подорожчання комунальних послуг. Фахівці міністерства вже підрахували, що вартість гарячої води та опалення підніметься на 20 відсотків. Наслідують також електрична енергія і газ. Правда, по ним зростання тарифів буде скромнішим – в межах 15 відсотків.
Втім, більш точні прогнози по комуналці можна буде робити тільки після завершення переговорів з Міжнародним валютним фондом, запланованих на кінець поточного року. Крім того, експерти стверджують, що ці прогнози Мінекономрозвитку так і не стануть реаліями, оскільки дані бралися ще за попередньої влади, коли планувалося запустити в країні механізм ринкового ціноутворення на енергоносії в короткостроковій перспективі.