Мешканці Січеславщини можуть отримати 50 тис грн за досягнення у розбудові України

13.01.2022 12:16   -

Молоді люди з Дніпра і області віком до 35 років можуть отримати 50 тис грн від Кабінету Міністрів України. Грошову винагороду присуджують за досягнення у розбудові країни впродовж 2021 року. Як приєднатися до конкурсу, розповіли у ДніпроОДА. 

«Щороку присуджують 20 премій по 50 тис гривень кожна. При цьому можуть враховуватися досягнення кандидата за попередні роки», – відзначив заступник директора департаменту молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Яцук.  

Він додав, що Премію надають за особливі досягнення з розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Основні напрямки – правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України. А ще – впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, працевлаштування соціально уразливих категорій населення.

Із деталями можна ознайомитись тут. Повний пакет документів потрібно надіслати на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна 42, каб. 313а.

Прийом заявок триватиме до 1 березня 2022 року.