Мер Львова пообіцяв не залишити без уваги екс-секретаря міськради Дніпра
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2020/04/df8559d2bf36036b9d5789929b8fdf4a.jpg)
Мер Львова Андрій Садовий заявив, що буде активізувати процес по відкликанню депутата Дніпровської міської ради В’ячеслава Мішалова. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».
– Щодо Мішалова, то він не є вже членом нашої партії, і ми запустили процедуру відкликання. Будемо робити все, щоб він склав свій депутатський мандат, – говорить він.
Звичайно, у нас непросто перемагати у судах, будемо наполягати, тому що правда на нашій стороні, зауважив Андрій Садовий.
– Якщо є порушення у тендерних закупівлях – має бути дуже жорстка реакція. Ми зі своєї сторони будемо активізувати цей процес, так як красти бюджетні кошти не можна. За це має бути жорстоке покарання, – відзначив свою позицію очільник міста Львова.