Мер Львова пообіцяв не залишити без уваги екс-секретаря міськради Дніпра

05.09.2018 13:30

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що буде активізувати процес по відкликанню депутата Дніпровської міської ради В'ячеслава Мішалова. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

- Щодо Мішалова, то він не є вже членом нашої партії, і ми запустили процедуру відкликання. Будемо робити все, щоб він склав свій депутатський мандат, - говорить він.

Звичайно, у нас непросто перемагати у судах, будемо наполягати, тому що правда на нашій стороні, зауважив Андрій Садовий.

- Якщо є порушення у тендерних закупівлях - має бути дуже жорстка реакція. Ми зі своєї сторони будемо активізувати цей процес, так як красти бюджетні кошти не можна. За це має бути жорстоке покарання, - відзначив свою позицію очільник міста Львова.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю