Мер Дніпра взяв участь у відкритті стамбульського летовища

30.10.2018 12:00   -
Автор:

Міський голова Дніпра Борис Філатов, який перебуває у закордонному відрядженні, побував на відкритті нового міжнародного аеропорту у турецькому місті Стамбул.
Про це повідомляє Інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.
Під час церемонії мер зустрівся з представниками керівництва компанії Limak, підрядника добудови метрополітену у Дніпрі, – Сердаром Басаксизом, Уфуком Башараном та Мустафою Толга Ергіном. На презентацію надсучасного інфраструктурного об’єкта дніпровську делегацію запросила турецька сторона.
Летовище у Стамбулі претендує на звання найбільшого у світі. Проект втілили забудовники так званого Консорціуму п’яти. До нього входить і компанія Limak.
Відкриття першого етапу третього аеропорту Стамбула приурочили до річниці створення Турецької Республіки, яку відзначають 29 жовтня. У презентації об’єкта взяли участь президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, а також понад шість тисяч гостей із різних країн.
Надсучасний повітряний хаб у Стамбулі нині має шість злітно-посадкових смуг. Над проектом летовища працювали понад сімсот архітекторів та інженерів. За кілька років, коли буде завершено всі етапи будівництва, аеропорт зможе обслуговувати до 200 мільйонів пасажирів щороку.
Це майже вдвічі перевищує трафік аеропорту Гартсфілд-Джексон в Атланті (США), який нині називають найбільшим у світі. Загальна площа аеропорту Стамбула сягне 76,5 млн кв. метрів.