Мэра Подгородного судят за спасение школы

31.08.2017 19:00

Городского голову Подгородного хотят отправить под арест и лишить должности за отремонтированную зимой школу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

В декабре прошлого года на школу №2 в Подгородном должна была прийти образовательная субвенция на замену окон. Но деньги как появились на счету, так их сразу и отозвали.

И вот ситуация: зима, школа стоит без окон, дети сидят на дополнительных каникулах, учебный процесс под угрозой срыва.

В этой сложной обстановке к Кузьменко обратились два депутата райсовета и просили сделать перераспределение бюджетных средств. Любой опытный руководитель сразу просчитал бы обстановку и отказал по причине того, что если на окна выделена субвенция, то другие средства для этого не подходят.

Но добрая женщина решила, что школа без окон зимой – это очень плохо. И разрешила перераспределить средства. Так появилась первая статья в обвинении областной прокуратуры – «нецелевое использование бюджетных средств».

В интервью «Громадське ТБ Дніпро» Галина Кузьменко призналась, что ей на подпись дали решение исполкома горсовета Подгородного о перераспределении средств, который на самом деле не проводили. Так появилась вторая статься в обвинении – «подлог документов».

Прокуратура Днепропетровской области заявила в отношении руководителя Подгородного два ходатайства: о снятии с должности и о домашнем аресте. Сегодня, 30 августа, в Соборном райсуде Днепра (бывший Жовтневый) должны были решать вопрос с арестом, но заседание отменили. Как сказали в приемной главы райсуда, вчера в конце рабочего дня прокуратура отозвала ходатайство для устранения ошибок. Когда пройдет новое заседание — пока не известно.
Комментарии
горожанину
01.09.2017
Да, можно и в Англию, и в Корею, и в Японию за бюджетные деньги кататься. Здесь все правильно и никаких нарушений. Заработают еще.
горожанин
31.08.2017
Ну да мэры в Подгородном всегда лакомый кусок для прокуратуры .А вот против Борюсика они без зубые.
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю