Матч Украина — Нигерия в Днепре: как полиция будет охранять стадион

10.09.2019 17:00

Во вторник, 10 сентября, на стадионе "Днепр-Арена" состоится товарищеский матч Национальной сборной против Нигерии. В связи с этим полиция усиливает меры контроля и безопасности на время матча — сегодня обеспечивать порядок будут около 1 тысячи полицейских.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ГУНП.

К охране привлекут отделения Национальной гвардии, патрульной полиции, ГУНП и спецподразделений. Непосредственно во время проведения матча на стражу порядка поставят 632 правоохранителя.

Заместитель начальника ГУНП в Днепропетровской области Владимир Богонос предупредил болельщиков о поверхностном досмотре. Вещи, которые могут угрожать безопасности, попросят оставить за пределами стадиона. В список запрещенных предметов входят даже те, которые можно бросить в футболистов или зрителей, — Power Bank, духи и прочее.

Усиленный контроль необходим для избежания минирования или возникновения потасовок и конфликтных ситуаций на стадионе.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю