«Людина народилась»: які умови для породіль і немовлят у першому пологовому Дніпра

23.09.2020 19:55   -

Нове медичне обладнання і ремонт у палатах – два роки, як перший пологовий перейшов у підпорядкування міста.

«Мені тут сподобалось більше, ніж там, де я народжувала вперше. Тут і палати гарні, і ставлення до тебе лагідне», – каже пані Христина.

На фінансування закладу міська влада виділила 29 мільйонів гривень. На ці гроші, зокрема, закупили нове обладнання. Гордість працівників – УЗД-апарат американського виробництва. На ньому можна обстежувати навіть немовлят. Лікарі кажуть, що завдяки цьому пристрою можна вчасно побачити патологію (ранню) центральної нервової системи у дитини.

Цього року у першому пологовому відкрили відділення жіночого здоров’я та облаштували нову операційну. Серед оновлень і відеокальпоскоп, крісло та мікроскоп. Вони з’явились у гінекологічному відділенні за проєктом «Бюджет участі» – і це перший медичний проєкт у конкурсі. Вартість – 198 тисяч гривень. За нього проголосували 638 людей.

«Раніше у бінокль дивився лише лікар. Неможливо було роздрукувати. Зараз ми виводимо усе на екран і пацієнтка бачить усе на власні очі у реальному часі», – каже генеральна директорка КНП «міський пологовий будинок № 1».

Цього року заклад знову подався на «Бюджет участі». Планують закупити сучасний гематологічний аналізатор. Його продуктивність – 60 досліджень за годину. Серед переваг і можливість обстеження не тільки пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю, а й дослідження крові новонароджених.

Віддати голос за цей проєкт можна за посиланням – https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/316

Категория: Новости, Общество

Теги: , , ,