Керівники міста та області взяли участь у регіональному засіданні Конгресу при Президентові України

27.09.2023 20:05   -

У Дніпрі відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Дніпропетровської області. У обговореннях брали участь представники місцевих громад, правоохоронні органи, надзвичайні служби, військові, а також експерти ОВА та члени уряду.«Говорили про надважливе. Виклики, перед якими ставить нас війна. З одними пораємося на рівні регіону. Інші долаємо з допомогою держави. Є й такі, що вирішуємо гуртом», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

На конгресі обговорювалися ключові питання, зокрема, ситуація у Дніпрі та регіоні в умовах конфлікту, роль області як логістичного, медичного та гуманітарного центру. Детально розглядалися аспекти забезпечення безпеки під час навчального процесу, підготовка до опалювального сезону, а також рішення щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури. Особлива увага була приділена всебічній підтримці військових та їхніх сімей з метою забезпечення якісних послуг у містах і селах регіону.

«Важливо чути одне одного, єднаючи зусилля для спільної роботи. Працювати, і далі протистояти викликам війни — аби життя у містах чи селах не зупинялося», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.