Лекція для понад 700 студентів. Філатов розповів майбутнім економістам про балансування бюджету Дніпра у період війни

21.05.2024 18:38   -

21 травня міський голова Дніпра Борис Філатов, який також є доктором політичних наук, прочитав студентам Університету митної справи та фінансів чергову відкриту лекцію про особливості управління і балансування бюджетом Дніпра у військовий період. Під час цієї онлайн-зустрічі мер у деталях роз’яснив майбутнім економістам тонкощі функціонування кошторису великого прифронтового міста, що є найбільшим медичним та гуманітарним хабом країни.

«Раніше я не міг уявити, що читатиму студентам лекції під час війни. І хоча повномасштабне вторгнення триває вже майже 2,5 роки, одна теза залишається незмінною. До війни неможливо звикнути, але, щоб встояти, під її реалії необхідно адаптуватися», — сказав Борис Філатов.

До лекції увійшло загалом вісім тематичних розділів. Йшлося про надбання і втрати місцевих бюджетів на початку війни, вплив 590-ї постанови КМУ, пакет антикризових рішень, ухвалених Дніпром, ситуацію з військовим ПДФО, планування та аналіз щорічних кошторисів під час війни, а також — постійне збільшення витрат на забезпечення Сил оборони необхідними технікою та обладнанням.