Кривий Ріг дбає про “здорову Україну”

22.07.2021 13:30   -

У криворізькому парку Гагаріна облаштували локацію для активного дозвілля. На встановлених спортивних елементах можуть займатися всі охочі. Проєкт «Активні парки – локації здорової України» втілює місцева влада, – підкреслила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Мета соціального проєкту – зробити заняття спортом якомога доступнішими. Аби займатися можна було прямо поряд з домом. Криворізька локація – перша ластівка. Згодом плануємо відкрити такі майданчики в інших містах та громадах регіону», – підкреслила Ольга Горб.

На новоствореній локації – «шведська стінка», гімнастичні бруси, перекладини, лавка для динамічних вправ.

«Потрібно розвивати таку спортивну інфраструктуру. Нового рівня. Доступну і новачкам, і професіоналам», – вважає інструкторка міжнародного класу з фітнесу Тамара Куцевол.

Все устаткування в «активному парку» має QR-коди. За допомогою смартфону можна переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності. Тренери – зірки українського спорту, чемпіони. Наразі готують до відкриття «активні парки» у Жовтих Водах, Апостоловому, Підгородному, Синельниковому, Іларіоновому.

«Кривий Ріг – один із лідерів України за кількістю дитячих та спортивних майданчиків. Нині втілили новий проєкт. За допомогою цифрових технологій можна потренуватися разом з олімпійськими чемпіонами», – сказав заступник Криворізького міського голови Сергій Мілютін.