Криворожская полиция отпустила педофила, напавшего на 8-летнюю девочку

15.04.2019 14:30

Стали известны подробности нападения ранее судимого 39-летнего жителя Кривого Рога на девочку.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Комментарии".

После школы 8-летняя девочка пошла в соседний двор на качели, к ней подошел мужчина и заговорил, школьница ушла с незнакомцем.

Мужчина повел девочку в зброшенный садик, сосед увидел их, но педофил вместе со школьницей убежал в подъезд. Девочке удалось убежать от него. Соседи вызвали полицию. По свидетельствам очевидцев, этот человек позвал к себе девочку-школьницу, которая проходила мимо, и повел на территорию заброшенного детского сада. 

Подозрительные действия 39-летнего криворожца увидел житель соседнего подъезда. Обеспокоенный сосед пытался догнать их, но он ходит медленно, с палочкой, поэтому не успевал за подозрительным типом. Впоследствии он увидел, как человек вывел ребенка из заброшенного сада и повел в подъезд своего дома.

"Я понял, что происходит что-то плохое. Эта территория давно заброшена, там собираются наркоманы, - рассказывает свидетель происшествия. - Я позвонил в полицию".

Между тем нападающий повел девочку в свою квартиру, посадил на кровать и начал гладить руки, ноги, грудь. Испуганный ребенок начал сопротивляться. Девочка вырвалась и побежала к двери.

"Сначала он повел меня в детский сад, там приказал никому о нем не рассказывать, особенно родителям", - в присутствии матери рассказала нам пострадавшая девочка.  - А уже в квартире, на кровати начал касаться моего тела".

Девочка прибежала домой заплаканная, все рассказала родителям. Ее отец выбежал во двор и начал расспрашивать, что случилось. Соседи сообщили ему детали происшествия и сказали, что вызвали полицию.

На момент приезда правоохранителей, педофил уже был в квартире один, ребенка у него не было.

Сегодня жителям дома, где произошло преступление, стало известно, что нападающего отпустили. Люди возмущены и не понимают, как такое возможно?  

В полиции заявлют, что мужчина местный житель 1980 года рождения. Он отбывал наказание по статье 156 – разврат несовершеннолетних в 2007, 2012 гг.

Полиция провела обыск в квартире ранее судимого, на следующий день его отпустили в связи с тем, что на данном этапе досудебного расследования доказательная база недостаточная. На законных основания его не могут задерживать.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский