Королівський шлюб: 73 роки разом!

21.11.2020 07:19   -

Королева Єлизавета II та принц Філіпп святкують 73-річчя свого весілля. У зв’язку з цим Букінгемський палац випустив новий знімок королівської сім’ї.

Нова фотографія королеви та принца Філіпа, на якій вони читають листівку від своїх правнуків ручної роботи, опублікована, коли вони відзначають 73 роки шлюбу, – розповідає Yahoo!

На знімку, зробленому у Віндзорському замку, де королева і принц Філіп знаходяться на самоізоляції, видно, як пара сидить разом на сірому дивані, переглядаючи деякі картки, які їм були надіслані з цього приводу.

ВСТАНОВЛЕНО ДО 2200 ЧЕТВЕР 19 ЛИСТОПАДА ТОЛЬКО РЕДАКЦІЙНЕ ВИКОРИСТАННЯ.  БЕЗ ПРОДАЖІВ.  Фотографія не повинна бути вдосконалена цифровим способом, маніпульована або модифікована будь-яким способом або у будь-якій формі, і вона повинна включати всіх осіб, які є на фотографії під час публікації.  Зображення роздаткового матеріалу від 17.11.20 р., Опубліковане 19.11.2020 р., Королеви Єлизавети II та герцога Единбурзького в Дубовій кімнаті в Віндзорському замку, Беркшир, розглядають їх саморобну листівку на річницю весілля, подаровану їм онуки принц Джордж, принцеса Шарлотта і принц Луї, напередодні 73-ї річниці весілля 20 листопада. ЦЕ ЗОБРАЖЕННЯ НАДАЄТЬСЯ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО РЕДАКЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ ДО 4 ГРУДНЯ 2020 РОКУ, ЯК ТРЕБА ВИДАЛИТИ З УСІХ СИСТЕМ І ТИХ АБОНЕНТІВ.  ВИКОРИСТАННЯ ЗОБРАЖЕННЯ ПІСЛЯ ЦЬОЇ ДАТИ ВИМОЖЕ ДОЗВОЛИТИ КОРОЛЕВСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ.  ЦЯ ФОТОГРАФІЯ СТРОГО ТІЛЬКИ ДЛЯ РЕДАКЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ, БЕЗ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ, Включаючи сувеніри, ОБЛАДКИ, РЕКЛАМУ, РЕКЛАМНЕ ДОЗВОЛЕНО.  ФОТОГРАФІЮ НЕ МОЖЕТЕ БІЛЬКИ ВРЯЗАТИ, МАНІПУЛЮВАТИ ТА ЗМІНЯТИ.
Королева Єлизавета II і герцог Единбурзький у Дубовій кімнаті в Віндзорському замку, Беркшир, розглядають свою саморобну листівку на річницю весілля, подаровану їм їх правнуками принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою та принцом Луї. 
(Букінгемський палац / Кріс Джексон)

Пара, схоже, особливо в захваті від листівки трьох своїх правнуків, принца Джорджа, принцеси Шарлотти та принца Луї, дітей принца Вільяма та його дружини Кейт.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 1464542_14711836.jpg
Ювілейна листівка від дітей герцогів Кембриджських

Королева одягнута в плаття напрочуд приглушеного кольору, як на тих, хто любить яскраві речі, оскільки вона обрала блідо-блакитну подвійну вовняну крепову сукню Стюарта та брошку з хризантеми з сапфірів та діамантів, встановлену в платині. У неї також є нитка перлів.

Брошка «Платинова хризантема» складається з сапфіра, обрамленого 12 діамантами. Вона була подарунком принца Альберта королеві Вікторії за день до їх весілля 9 лютого 1840 року. Вікторія носила її упродовж всього шлюбу, поки принц Альберт був живий. Королева Єлизавета отримала брошку в рік її вступу на трон.

94-річна королева була сфотографована в брошці в медовий місяць, коли вона та герцог поїхали до Бродленда в Гемпширі після весілля в листопаді 1947 року.

Queen and Philip celebrate 73 years of marriage
Королева та Філіп 25 листопада 1947 р. На своєму медовому місяці в маєтку Бродлендс, Гемпшир. 
(AFP)

Вона знову одягла її на знімки, випущені до 60-ї річниці весілля у 2007 році.

Британська королева відправилася в медовий місяць | Українська правда _Життя

Єлизавета II й Філіп познайомилися в 1934 році, коли майбутній королеві було всього вісім років, а Філіпу — 13. Вони зустрілися на весіллі грецької принцеси Марини в Вестмінстерському абатстві. Але теплі почуття між ними спалахнули вже в 1939 році під час екскурсії Королівським військово-морським коледжем. Як свідчить історія, вони закохались і розпочали письмову переписку, яка призвела до того, що Філіп просив короля взяти руку Елізабет у 1946 році.

Оголосивши про заручини, королівська пара позувала для цієї дорогоцінної фотографії в Букінгемському палаці. 

1947: Заручини
Заручини

Вони одружилися в Вестмінстерському абатстві 20 листопада 1947 року, незабаром після закінчення Другої світової війни, в якій служила принцеса. На той час королеві було 21 рік.

1947: Королівське весілля
Тільки погляньте на її сукню! 
Шлюб був головним національним святом, але прийшов у важкий час для країни, яка все ще відновлювалась після Другої світової війни.  
1947: Медовий місяць
Після медового місяця щаслива пара прогуляється садами в Бродленді в Гемпширі. 
1948: Народився принц
1948 рік. Народився принц
Філіп стоїть за спиною Єлизавети, яка колиски принца Чарльза після його хрещення в Букінгемському палаці. 

1949: Навколо1949 рік.
Мила пара відвідує Royal Horse Show у Віндзорі. 
Вони можуть бути там заради коней, але у них є лише очі один для одного.

1953 року Ставши королевою після смерті свого батька, короля Георга VI, Єлизавета була коронована королевою Єлизаветою II лише у 25 років. 
У день своєї коронації вона стала правлячим монархом Великобританії, Канади, Австралії, Нової Зеландії, Південно-Африканського Союзу, Пакистану та Цейлону. Весь час принц Філіп був поряд з нею. 

1953: Ставши королевою

Їхні стосунки тривали найдовше з усіх британських государів, і королева називала Філіпа своєю “силою та затримкою” в золоту річницю весілля.

2003: A Loving Laugh
2003: Люблячий сміх
Королева сміється, розуміючи, що чоловік одягнувся як солдат гвардії королеви – її чоловік, принц Філіп.