Конкурс «Патронатна родина очима дитини»

13.04.2021 18:11   -

Дніпропетровський обласний центр соціальних служб у співпраці з громадськими організаціями за підтримки Дніпропетровської облради, та Телеканалу D1 оголосили конкурс до 30–річчя Незалежності України «Патронатна родина очима дитини», – повідомляє Дніпро ОДА.

У конкурсі може взяти участь кожна родина з дітьми. Охочі можуть позмагатися у трьох номінаціях:

  1. Відеоролик до 1 хв.
  2. Малюнок розміром А3 у форматі PDF.
  3. Публіцистичне есе на 1 друковану сторінку.

Головна мета патронатної родини – допомогти дитині пережити скруту. Наприклад, коли батьків позбавляють прав на неї. Поки оформлюють всі документи, хлопцям та дівчатам потрібен притулок. У цей час приходять на допомогу патронатні сім’ї, це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Вони турбуються про дітей впродовж кількох місяців і отримують за це зарплату.

Патронатні батьки приходять на допомогу дітям у скрутний період. Запрошують до родини, дарують тепло. В Україні патронат – це новаторство. Конкурс проводять, аби популяризувати цю благородну справу», – зазначили у департаменті. 

Позмагатися може будь-яка родина з дітьми. Номінацій – три: соціальний відеоролик тривалістю до однієї хвилини, малюнок розміром А3 у форматі PDF, есе на друковану сторінку. Брати участь можна в усіх категоріях, але надсилати не більше однієї роботи у номінації.

Головне – передати своє бачення родинного добробуту та любові. А ще – відобразити гострі проблеми сімей, які потрапили у складні життєві обставини.

«Діти мають зростати у турботі і теплі. Конкурс проводимо для підтримки патронатних родин. Сприяємо розвитку середовища, дружнього до всіх хлопчиків та дівчат», – наголосив голова правозахисної організації «Допоможемо дітям» Микола Кожушко.

Надсилати конкурсні роботи слід одним пакетом разом із заявкою на електронну пошту ocssm2004@ua.fm. Зробити це можна до 8 травня.

У заявці слід зазначити: прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, місце навчання або рід занять, адресу, телефон, електронну пошту учасника, категорії поданих робіт. Відправити у форматі Word або PDF. 

Лауреатів  визначать 15 травня. У День захисту дітей 1 червня проведуть урочисте нагородження.