Команда Резніченка дозволила пустишкам без досвіду розіграти 3 мільйони на соціальній рекламі

04.03.2019 09:30

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської ОДА в результаті відкритих торгів замовив ТОВ «Сател Плюс» та ТОВ «Адвертпром» послуги зі створення та розміщення рекламних постерів соціальної тематики загальною вартістю 3,37 млн грн.

Про це вказано у системі «Прозорро», повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «Наші Гроші».

Постери у кількості 2 155 одиниць мають бути розміщені у Дніпрі та області протягом 2019 року.

Закупівлю провели у межах двох лотів. Перший стосувався замовлення послуг зі створення рекламної продукції, а другий – послуг з її розміщення.

ТОВ «Сател Плюс» отримало перемогу за першим лотом із ціновою пропозицією 737 тис. грн, а «Адвертпром» – за другим із заявкою 2,63 млн грн. Пропозиція «Адвертпрому» була дорожчою від пропозиції другого учасника торгів, «Сател Плюс», однак замовник відкинув дешевшу заявку, посилаючись на наявні у конкурсних документах заявника недоліки.

Восени 2018 року аналогічна закупівля за двома лотами була поділена між тими самими «Сател Плюс» та «Адвертпромом». Замовник точно так само віддав «Сател Плюс» дешевший із лотів, і точно так само – викинув із дорожчого на користь «Адвертпрому». Цікаво, що перелік підстав для відхилення тоді і зараз повністю співпадає.


«Сател Плюс» та «Адвертпром» – це компанії без кваліфікованого персоналу та без необхідного досвіду виконання умов договору, «Сател Плюс» ще й без власного обладнання. Разом з тим, це компанії, які повідомили про залучення одного і того ж субпідрядника – ТОВ «Копір-Центр Україна».

Відмітимо, що «Сател Плюс» не надав документів на підтвердження наявності складських приміщень з місцерозташуванням у Дніпропетровській області, хоча замовник прописував цю вимогу до учасників тендера через велике бажання отримати контролювану якість постерів.Нагадаємо, власником ТОВ «Сател Плюс» є Інна Радомська (раніше – Лаптєва), яка ще у 2013 році шукала вакансію адміністратора, технолога чи продавця-консультанта із бажаним місячним окладом 3500 грн. Жінка не зареєстрована як підприємець і раніше не провадила бізнес-діяльність.

Донедавна «Сател Плюс» було зареєстроване на ПП «Віп Комерс» та ПП «Нова Комерц» бенефіціарами через які спершу виступали Петро Петренко з Черкащини та Вероніка Цикілек з Кіровоградської області, а пізніше були перереєстровані на адвоката Юлію Тютюнник.

Разом з Дарією Годун Тютюнник співволодіє адвокатською агенцією «Де юре». З-поміж іншого, тут надають послуги з реєстрації фірм, продають уже створені з необхідними ліцензіями, ПДВ-реєстрацією тощо.

ТОВ «Адвертпром» зі «статутником» 1 тис. грн нині зареєстроване в Обухові на Київщині. Заснували компанію у 2016 році під назвою «Тадхал» із основним і єдиним кведом «діяльність у сфері права». Першим бенефіціаром через ТОВ «Лекс бізнес сервіс» та ТОВ «Старт бізнес сервіс» виступав юрист Максим Збризький. Сьогодні одноосібною власницею та керівником виступає Лола Неретіна з Дніпра.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет