Команда Резніченка дозволила пустишкам без досвіду розіграти 3 мільйони на соціальній рекламі

04.03.2019 09:30

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської ОДА в результаті відкритих торгів замовив ТОВ «Сател Плюс» та ТОВ «Адвертпром» послуги зі створення та розміщення рекламних постерів соціальної тематики загальною вартістю 3,37 млн грн.

Про це вказано у системі «Прозорро», повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «Наші Гроші».

Постери у кількості 2 155 одиниць мають бути розміщені у Дніпрі та області протягом 2019 року.

Закупівлю провели у межах двох лотів. Перший стосувався замовлення послуг зі створення рекламної продукції, а другий – послуг з її розміщення.

ТОВ «Сател Плюс» отримало перемогу за першим лотом із ціновою пропозицією 737 тис. грн, а «Адвертпром» – за другим із заявкою 2,63 млн грн. Пропозиція «Адвертпрому» була дорожчою від пропозиції другого учасника торгів, «Сател Плюс», однак замовник відкинув дешевшу заявку, посилаючись на наявні у конкурсних документах заявника недоліки.

Восени 2018 року аналогічна закупівля за двома лотами була поділена між тими самими «Сател Плюс» та «Адвертпромом». Замовник точно так само віддав «Сател Плюс» дешевший із лотів, і точно так само – викинув із дорожчого на користь «Адвертпрому». Цікаво, що перелік підстав для відхилення тоді і зараз повністю співпадає.


«Сател Плюс» та «Адвертпром» – це компанії без кваліфікованого персоналу та без необхідного досвіду виконання умов договору, «Сател Плюс» ще й без власного обладнання. Разом з тим, це компанії, які повідомили про залучення одного і того ж субпідрядника – ТОВ «Копір-Центр Україна».

Відмітимо, що «Сател Плюс» не надав документів на підтвердження наявності складських приміщень з місцерозташуванням у Дніпропетровській області, хоча замовник прописував цю вимогу до учасників тендера через велике бажання отримати контролювану якість постерів.Нагадаємо, власником ТОВ «Сател Плюс» є Інна Радомська (раніше – Лаптєва), яка ще у 2013 році шукала вакансію адміністратора, технолога чи продавця-консультанта із бажаним місячним окладом 3500 грн. Жінка не зареєстрована як підприємець і раніше не провадила бізнес-діяльність.

Донедавна «Сател Плюс» було зареєстроване на ПП «Віп Комерс» та ПП «Нова Комерц» бенефіціарами через які спершу виступали Петро Петренко з Черкащини та Вероніка Цикілек з Кіровоградської області, а пізніше були перереєстровані на адвоката Юлію Тютюнник.

Разом з Дарією Годун Тютюнник співволодіє адвокатською агенцією «Де юре». З-поміж іншого, тут надають послуги з реєстрації фірм, продають уже створені з необхідними ліцензіями, ПДВ-реєстрацією тощо.

ТОВ «Адвертпром» зі «статутником» 1 тис. грн нині зареєстроване в Обухові на Київщині. Заснували компанію у 2016 році під назвою «Тадхал» із основним і єдиним кведом «діяльність у сфері права». Першим бенефіціаром через ТОВ «Лекс бізнес сервіс» та ТОВ «Старт бізнес сервіс» виступав юрист Максим Збризький. Сьогодні одноосібною власницею та керівником виступає Лола Неретіна з Дніпра.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет