Команда БПП на Днепропетровщине провалила выборы

22.04.2019 14:00

Днепропетровская область во втором туре президентских выборов снова продемонстрировала один из самых низких в стране уровней поддержки кандидата на пост президента Украины, ныне действующего главы государства Петра Порошенко.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Новости Днепра".

Так, согласно данным, обнародованным Центральной избирательной комиссией (ЦИК), за Порошенко отдали свои голоса лишь 10,81% избирателей Днепропетровщины.

Еще ниже показатели у Донецкой (10,59% отданных голосов), Одесской (10,58%) и Луганской (8,60%) областей. Активнее всего нынешнего главу государства поддержали жители Галичины.

Так, жители Львовской области отдали за Порошенко 62,83% голосов, что является самым высоким результатом по стране. Далее следуют Тернопольская область с 46,64% отданных голосов и Ивано-Франковская область – здесь Порошенко поддержали 42,49% избирателей.

В прочих регионах Порошенко получил свыше 11% отданных голосов. Отметим, что во втором туре Порошенко поддержали намного меньше жителей украинской столицы.

Так, если по итогам первого тура Киев занимал по уровню поддержки ныне действующего президента второе место, то во втором туре он оказался лишь на пятой строчке рейтинга.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю