Команда БПП на Днепропетровщине провалила выборы

22.04.2019 14:00

Днепропетровская область во втором туре президентских выборов снова продемонстрировала один из самых низких в стране уровней поддержки кандидата на пост президента Украины, ныне действующего главы государства Петра Порошенко.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Новости Днепра".

Так, согласно данным, обнародованным Центральной избирательной комиссией (ЦИК), за Порошенко отдали свои голоса лишь 10,81% избирателей Днепропетровщины.

Еще ниже показатели у Донецкой (10,59% отданных голосов), Одесской (10,58%) и Луганской (8,60%) областей. Активнее всего нынешнего главу государства поддержали жители Галичины.

Так, жители Львовской области отдали за Порошенко 62,83% голосов, что является самым высоким результатом по стране. Далее следуют Тернопольская область с 46,64% отданных голосов и Ивано-Франковская область – здесь Порошенко поддержали 42,49% избирателей.

В прочих регионах Порошенко получил свыше 11% отданных голосов. Отметим, что во втором туре Порошенко поддержали намного меньше жителей украинской столицы.

Так, если по итогам первого тура Киев занимал по уровню поддержки ныне действующего президента второе место, то во втором туре он оказался лишь на пятой строчке рейтинга.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю