Кількість провокацій терористами на Донбасі поступово зростає

01.08.2020 11:56   -

Штаб ООС у ранковому зведенні 1 серпня повідомив про те, що за минулу добу кількість обстрілів терористами українських позицій збільшилась — всього 4 рази бойовики порушували режим тиші.

«31 липня збройними формуваннями Російської Федерації 4 рази порушено проголошений режим припинення вогню. Ворожі провокації з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї відмічено у районі населених пунктів Водяне, Південне та Луганське. Поодинокі неприцільні обстріли не несли загрози життю та здоров’ю, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали. Підрозділи Об’єднаних сил дотримувалися умов припинення вогню та перебували напоготові до адекватного реагування на ймовірні підступні дії противника. Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає«, — йдеться у повідомленні.

За поточну добу обстрілів з боку бойовиків зафіксовано не було.

Нагадаємо, що напередодні, 30 липня збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню.

Наразі видно, що навіть за наявності домовленостей і бажання агресора припинити вогонь, противник не здатен контролювати усі свої підрозділи, що постійно чинять провокації. Можна уже зараз спостерігати збільшення кількості обстрілів і припустити, що в подальшому ця тенденція збережеться.

Поделиться

  • 1
    Поделились


Категория: Новости, Происшествия

Теги: ,