Киевские айтишники поставят в Днепр "Каштан" за 3 миллиона

12.09.2019 18:30

Киевская IT-компания "Сіет холдінг" выиграла тендер на поставку в Днепр медицинской информационной системы.

Тендер инициировал департамент информационных технологий мэрии Днепра, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Новости Днепра".

Согласно документации, победитель торгов должен поставить программное обеспечение для управления системой здравоохранения Днепра", а именно медицинскую информационную систему "Каштан".

Финансирования закупки предполагается осуществлять за счет городского бюджета. Стартовая цена закупки – 3,4 млн грн. "Сіет холдінг" оказался единственным участником торгов.

При этом первоначальную цену компания не снижала. Поставка должна быть произведена до конца текущего года. ООО "Сіет холдінг" работает в сфере информационных технологий и компьютерных систем.

Основатели компании – Виталий Шестаков и Сергей Кущ.

Уставный капитал – 20 тыс. грн. Компания участвовала в 97-ми госзакупках, из которых победила в 96-ти на сумму 21,6 млн грн.

Подписала 91 контракт на 15,3 млн грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю