Як відбувається надання соціальних послуг у Дніпрі підопічним міського територіального центру під час карантину

09.07.2020 19:21   -

Дніпровський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується більш ніж 11 тис. самотніх пенсіонерів та осіб з інвалідністю, яким необхідна стороння допомога. Поки триває карантин працівники закладу дбають про підопічних удома. Вони допомагають їм у самообслуговуванні, веденні домашнього господарства, прибиранні житла, приготуванні їжі, закупівлі харчів, різних товарів, ліків, в оформленні документів, оплаті комунальних послуг тощо.

«Також наші підопічні чекають на відкриття фізіотерапевтичних кабінетів. За підтримки мера Бориса Філатова нам вдалося їх запустити по всіх районах міста. Це колосальна підтримка здоров’я для наших пенсіонерів. Після завершення карантину кабінети відкриються. Оздоровчі та реабілітаційні процедури там проводитимуться безкоштовно. Серед них: ультразвукова та магнітна терапія, електросон, дарсонваль, тубус-кварц тощо», – зазначила в. о. директорки КУ «Дніпровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» ДМР Юлія Александрова.

Вона додала, що на базі центру продовжують працювати майданчики допомоги. Це волонтерський проєкт, який створили для помочі найбільш уразливим перед COVID-19 категоріям населення. Юлія Александрова подякувала усім, хто продовжує брати участь у цій ініціативі.