Из военного госпиталя Днепра украли базу данных об участниках АТО

13.04.2015 21:27

В Днепропетровске из военного госпиталя неизвестные выкрали базу данных о пострадавших в АТО.

Об этом сообщил «Вестям» замотделения хирургии Евгений Герасименко. Ограбление произошло в ночь с 10 на 11 апреля. Грабители вынесли всю оргтехнику из ординаторской отделения хирургии: два стационарных компьютера, клавиатуры, ноутбук и др.

«Дело даже не в том, что нам теперь не на чем работать. Самое страшное, что в компьютерах очень серьезная база данных о пострадавших в АТО. Данные о приходах бортов, множество важных документов», - говорит хирург.

«Воры с наружной стороны взломали двери. В отделении были как медсотрудники, так и раненые бойцы и охрана, но никто не слышал постороннего шума. Мы предполагаем, что преступники работали по наводке, так как в ординаторской всегда кто-то дежурит, но так получилось, что именно в ту ночь там никого не было», - предполагает Евгений Герасименко.

По данному факту Кировский райотдел милиции проводит расследование.

Читайте также: В Днепропетровске мошенники называют себя представителями Люстрационного комитета

Комментарии
Чумак
14.04.2015
У таких "запроданцев"- медиков и должно было это случиться. Слили "зрадныки" базу данных! Совести нет вот и продают твари все подряд!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю