Юрій Корявченков: ми максимально залучаємо мешканців до обговорення найгостріших проблем

10.01.2022 13:16   -
Автор:

Нові лікарні, спортивні та дитячі майданчики, центр Дія.Бізнес для підприємців – на Дніпропетровщині у Кривому Розі активно розбудовують інфраструктуру міста у рамках президентської програми «Велике будівництво». 

Та чи все так виглядає переконливо?

Журналісти поставили гострі та несподівані запитання Голові Криворізької Міської організації ПП «Слуга Народу» Юрію Корявченкову. В інтерв’ю він розповів про вибори, гучні відставки  та «зради», а також результати роботи його команди.

Зокрема, депутат Верховної Ради зазначив, що одним з викликів стала відмова Олександра Котляра, колишнього члена  команди СН та секретаря Криворізької міської ради виконувати обов’язки міського голови після загибелі Костянтина Павлова.

«Ми відкрито заявили про те, що такий вчинок – це «зрада» як команди, так і інтересів криворіжців. Надалі Олександр Котляр склав свої депутатські повноваження. Ми не допустимо, щоб дії депутатів зраджували програмі Президента та обманювали виборців, які підтримали їх на виборах», – наголосив Корявченков.

Крім того, в інтерв’ю піднімалася тема звільнення голови ради Антона Недоступа, обраного на місцевих виборах від партії «Слуга Народу». Перед пленарним засіданням Тернівської райради депутати, лояльні до місцевої влади Кривого Рогу, зареєстрували звернення про звільнення Недоступа, посилаючись на «низький рейтинг району». 

«Однак хто складає ці рейтинги? Виконком Криворізької міської ради. Жодних законних підстав для проєкту рішення, з яким наперед мали бути ознайомлені депутати, надано не було. Це порушує низку положень Регламенту та Законів, але це нікого не зупинило», – розповів Юрій Корявченков.

Результати роботи

Загалом, за два роки роботи Юрія Корявченкова, з моменту набуття 29.08.2019 року депутатських повноважень, було опрацьовано 1670 звернень громадян. Проведено 80 зустрічей з колективами виборців та 605 особистих прийомів громадян і направлено 2345 депутатських звернень.

Програма Президента «Велике будівництво» дала шанс не просто оновити, а і повністю реконструювати важливі для регіону об’єкти. За сприяння Юрія Корявченкова в межах виборчого округу розпочато оновлення інфраструктурних об’єктів. Зокрема, капітальний ремонт чисельних обєктів соціальної інфрастуктури (садочків, шкіл, дитячих та спортивних майданчиків); було оновлено автопарк  екстреної медичної допомоги новими сучасними автомобілями, придбано медичне обладнання для лікарень тощо.

Крім того, відповідно до законодавства про статус народного депутата,  ним було залучено до Кривого Рогу додатково  понад 36 млн. грн. з держаного бюджету на соціально-економічний розвиток міста.

Серед іншого – це відкриття футбольного клубу «Кривбас» та найбільшого центру підтримки малого та середнього бізнесу «Дія. Бізнес», який буде допомагати не тільки діючим підприємцям, але й сприяти становленню нових підприємців. 

А також було зроблено багато іншого. Більш детальнішу інформацію читайте на сайті (https://www.0564.ua/news/3296355/urij-koravcenkov-mi-maksimalno-zalucaemo-meskanciv-do-obgovorenna-najgostrisih-problem).