Італія стала переможцем Євро-2020

12.07.2021 08:08   -

12 липня у Лондоні у фінальному протистоянні Євро-2020 зустрілися найсильніші футбольні команди Європи – збірні Англії та Італії.

Попри те, що вже на другій хвилині гри італійці пропустили м’яч, остаточна перемога лишилась саме за Італією.

Італійські футболісти змогли зрівняти рахунок на 67-й хвилині матчу.

Рахунок 1-1 зберігся до кінця основного часу і навідь додаткові тайми, попри зусилля команд, не вирішили, хто з них сильніший.

Усе вирішила серія пенальті після додаткових таймів. У британців удар Маркуса Решфорда був у штангу. Ще один постріл Джейдона Санчо взяв Доннарумма. А вирішальний удар Букайо Сака відбиває голкіпер Доннарумма. Пікфорд також відбив два пенальті від італійців, але цього не вистачило.

З рахунком 3-2 перемогла збірна Італії, ставши чемпіоном Європи.

Италия — Англия — 1:1, пенальти 3:2, результат финала чемпионата Европы, 12  июля 2021 года. Спорт-Экспресс