Головний офіс ПриватБанку у Дніпрі лишається у власності банку — рішення суду

29.09.2022 11:49   -

Суперечка між державним банком та ексвласниками в особі олігарха Ігоря Коломойського та його партнерів вирішилася на користь фінустанови. Про це повідомляє видання ZN.UA.

Верховний Суд залишив чинним рішення суду апеляційної інстанції, яким пов’язаній з колишніми власниками ПриватБанку компанії «Океанмаш» було відмовлено у спробі скасувати право власності державного банку на будівлю головного офісу у Дніпрі. Про це повідомила прес-служба ПриватБанку. Відповідне рішення було ухвалено у середу, 28 вересня, Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду.

Йдеться про будівлю вартістю понад 152 млн. гривень, яка зараз використовується як головний офіс банку в Дніпрі, в якому працюють понад чотири тисячі співробітників. Ця будівля перейшла у власність банку за три місяці до його націоналізації як предмета іпотеки для погашення кредитної заборгованості компанії, пов’язаної з одіозним олігархом Ігорем Коломойським та його партнерами.

2016 року «Океанмаш» відповідним листом запевнив банк, що він погоджується передати офісну будівлю банку для недопущення збільшення заборгованості за кредитним договором. Але 2020 року компанія звернулася до суду з вимогою скасувати право власності банку на будівлю.

Після низки судових рішень Верховний Суд поставив крапку щодо цього питання.