Голова Бабушкінської ТВК подала до міліції заяву про тиск (ВІДЕО)

29.10.2015 18:10

Анна Старчевська, прес-офіцер міського відділу ГУ МВС в Дніпропетровській області підтвердила, що заяву про тиск невідомих осіб на голову комісії прийняли, її внесено до журналу єдиного обліку і зараз перевіряються факти.  
Зранку 29 жовтня засідання Бабушкінської територіальної комісії було перерване, оскільки з’явилася інформація про усунення голови комісії Людмили Сорокіної від головування. 
Як повідомив заступник голови ТВК Глєб Дмітрієв, сьогодні залишалося підрахувати протоколи по виборах до районної та міської ради. 

Про це йдеться у сюжеті "Громадського ТБ Дніпро".

«Вранці надійшла інформація від непідтверджених джерел, що голову комісії знімають прямо в день підрахунку голосів і вона нелегітимна. Офіційних документів про те, що її зняли чи замінили, у нас немає», — говорить заступник голови ТВК.

Щодо інформації про тиск на голову комісії Дмітрієв повідомив: «Я її бачив сьогодні 20 хвилин, вона прийшла і пішла. Наскільки мені відомо, якісь люди з нею вели переговори, але я не можу сказати, хто це — доброзичливці, виборці чи інші представники виборчого процесу. В нас було ОБСЄ зранку, вони зафіксували цей факт».

Член Дніпропетровської міської виборчої комісії  Андрій Гусак стверджує, що міськвиборчком жодного рішення про зняття голови комісії не приймав: «Якщо в Бабушкінській ТВК відома інформація без прийняття нашого рішення — це або неправдива інформація, або, якщо надійшов якийсь документ, — то це фальсифікація виборчого документу, бо ми жодного рішення не приймали. А тільки ми маємо повноваження призначати чи достроково припиняти повноваження голови Бабушкінської районної виборчої комісії міста Дніпропетровська».

О 16:45 голова Бабушкінської ТВК Людмила Сорокіна повернулася до зали засідань і комісія поновила роботу.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю