Гакери з групи Anonymous зламали Яндекс.Навігатор, де тепер звучить голос Леся Подерв’янського

01.04.2022 17:26   -

Гакери з групи Anonymous зламали Яндекс.Навігатор і включили там голос Леся Подерв’янського, – повідомляє видання Gagadget.com.

Гакери з групи Anonymous зламали популярний на московщині сервіс Яндекс.Навігатор. Внаслідок атаки видалено доступ до всіх клієнтських пристроїв із встановленим застосунком, де були видалені всі версії голосових коментарів.

Замість них було встановлено новий модуль голосових коментарів сервісу, зібраний з авторських п’єс Леся Подерв’янського, озвучених автором. Митець відомий не лише своїм артистизмом при читанні п’єс, а й величезною кількістю матюків, що він використовує у своїх творах.

Група Anonymous відома тим, що виступає проти корпорацій та урядів, які, на їхню думку, «втручаються в інтернет» і вважають, що інтернет має бути відкритим і вільним для всіх. Їх девіз «We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us» (Ми — Анонімус. Ми — Легіон. Ми не прощаємо. Ми не забуваємо. Чекайте на нас). Anonymous беруть активну участь у кібервійні України з росією, виступаючи на боці України. Наприклад, вони вже знищили 65 терабайт даних «Росавіації» без можливості відновлення, зламали сервери Nestle, що відмовляється піти з російського ринку і злили в мережу 10 гігабайт їх даних А також зламували сайти інших державних структур країни агресора – сайти ФСБ, Росатому і центру керування супутниками Роскосмосу.

Лесь Подерв’янський (справжнє ім’я Олександр Сергійович Подерв’янський) — український художник, драматург та прозаїк, народився 1952 року в Києві. Широку популярність, популярність і всенародне кохання набув завдяки своїм п’єсам, що містять неполіткоректну та обсценну лексику, які поширювалися з 80-х років минулого століття ще на магнітофонних записах.