Гройсман просить у Ради більше повноважень і обіцяє "навести лад в країні" за 3 місяці

09.11.2018 11:15

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман внесе законопроект про посилення повноважень своєї посади.

Про це він заявив під час години запитань до уряду парламенті, повідомляє Інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на “Рубрику”.

“Прем’єр-міністру й уряду не достатньо повноважень. Я внесу законопроект про зміни до закону “Про Кабінет міністрів України” про посилення повноважень прем’єр міністра України”, – заявив він.

За його словами, у разі підтримки такого кроку, він обіцяє “протягом трьох місяців навести реальний порядок в країні”.

До цього прем’єр-міністр України заявив, що буде боротися із тими, хто перешкоджає децентралізації та звільнятиме таких чиновників.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю