Гиперлуп и три аэропорта: как горсовет Днепра утверждал новую транспортную схему

21.11.2018 14:30

На 37-й очередной сессии горсовета Днепра депутаты голосовали за изменения транспортной схемы города из-за строительства метро.

Об этом рассказал корреспондент "34 телеканала", сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Как отмечалось, тупик новой ветки днепровского метрополитена будет в районе памятника Славы и эти данные нужно зафиксировать в генплане. Вопрос на первый взгляд обыденный и скучный. Но только на первый взгляд.

"Скажите, в новой транспортной схеме Днепра учитывается постройка Hyperloop и не будут ли пересекаться ветки? И будет ли Hyperloop идти до нового аэропорта в Солёном?", - задался вопросом депутат Дмитрий Хозин.

Чувство юмора затем проснулось и у секретаря горсовета Александра Санжары.

"Конечно, все учитывается. Более того, в новой транспортной схеме предусматривается три аэропорта, которые объединят региональные авиалинии, а Hyperloop проложим до Солёного и Кривого Рога", - пошутил Санжара.

Всех присутствующих огорчил Михаил Лысенко.

"Hyperloop мы строить не будем. Вместо него — современный психоневрологический диспансер и крематорий на Тополе. Прямо в трёх сантиметрах от домов", - съязвил заместитель городского головы.

В конце концов, когда дело дошло до голосования за новую транспортную схему выяснилось, что у депутатов на столах нет этой самой схемы. Распечатали только первую страничку, а остальные восемь куда-то подевали. Поэтому публикацию отправили на перепроверку.

Голосование отложили под конец сессии, но в итоге за правки в генеральный план депутаты таки проголосовали.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет