Французькі підприємства бачать можливість інвестувати у Дніпро, — Ізабель Дюмон

14.11.2018 16:45   -
Автор:

Візит до Дніпра великої французької делегації, яка включає не лише дипломатів, а й бізнесменів, Ізабель Дюмон назвала знаком волі до співпраці, що буде корисною для обох сторін.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.
Пані посол підкреслила: нині бізнесовий клімат в Україні та, зокрема, у Дніпрі покращується. Ця тенденція сприятиме залученню нових інвесторів.
За її словами, представники компаній Франції можуть передати дніпровським підприємствам досвід у різних галузях. Йдеться про фінансовий сектор, сільське та комунальне господарство, промисловість, авіабудування, логістику.
Як відомо, нині економіка Франції є однією з найпотужніших у Європі. Крім цього, Французька Республіка залишається й політичним союзником України.
«Франція є політичним союзником України. Саме у вашому місті, регіоні важливо про це сказати, повторити ще раз. Це – не лише слова, а й наша політика, санкції – все, що ми робимо у Мінському форматі, щоб зберегти суверенітет України і саме ваш регіон, що захистив незалежність. Тут це має особливе значення. Ми дуже поважаємо це», – зазначила Ізабель Дюмон.
Водночас важливим показником для подальшої співпраці є, зокрема, результати децентралізації у Дніпрі. У Франції ця реформа відбулася ще тридцять років тому, однак у певних питаннях процес триває й нині.
Децентралізація передала на рівень міста функції, зокрема, організації дорожнього руху, реєстрації бізнесу, контролю за працевлаштуванням і благоустроєм, архітектурного контролю – щоб стежити за тим, що будується на території мегаполіса.