Фонд госимущества выставил на продажу гостиницу "Рассвет" в Днепре за 91 миллион

04.03.2019 18:30

Региональное отделение Фонда госимущества Украины по Днепропетровской области выставило в "ProZorro.Продажи" здание известной в Днепре гостиницы "Рассвет" площадью 11,17 тыс. кв. м за 91,62 млн грн.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "БизнесЦензор".

Согласно объявлению в этой электронной системе, аукцион назначен на 22 марта этого года. Гарантийный взнос составуляет 10% от начальной цены.

В случае отсутствия покупателя здание гостиницы через 27 дней будет выставлено на аукцион по цене вдвое ниже – 45,81 млн грн, а при следующей неудаче - через 27 дней с этого уровня начнется "голландский аукцион" на понижение цены.

Гостиница "Рассвет" была построена в 1982 году. Принадлежала Днепропетровскому областному профсоюзному совету по туризму и экскурсиям, а последние годы им распоряжалось ЧАО "Днепртурист".

Высший хозяйственный суд Украины в 2015 году подтвердил решение о возврате объекта указанного государству.

Согласно информации на сайте гостиницы, в настоящее время она закрыта. Последние отзывы в Booking.com датированы концом мая 2018 года.

Здание гостиницы имеет 248 номеров на семи этажах и три конференц-зала: на 100-150 мест, 50 мест и 25 мест.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю