Філатов звернувся до Зеленського з проханням ухвалити Кодекс про місцеве самоврядування

22.07.2019 18:45

Країна стає сильнішою регіонами та територіальними громадами, тож в Україні необхідно якнайшвидше завершити реформу децентралізації.

Про це заявив міський голова Дніпра Борис Філатов під час брифінгу 22 липня, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

Він також оприлюднив відповідну заяву до Президента України Володимира Зеленського.

«Вона (реформа децентралізації, - ред.) повинна стати не просто фінансовою, а й реальною. Для цього потрібно внести відповідні зміни до Конституції, а крім цього в першу чергу ухвалити Кодекс про місцеве самоврядування», - переконаний Борис Філатов.

Серед основних завдань Кодексу про місцеве самоврядування мер Дніпра назвав передання екологічного контролю територіальним громадам, адміністрування місцевих податків, створення муніципальної поліції громадського порядку, котра підпорядковуватиметься місцевим владам, введення інституту мирових суддів, яких обиратимуть містяни, а також ліцензування та обмеження грального бізнесу.

Борис Філатов також наголосив на необхідності скорочення кількості депутатів муніципалітетів щонайменше вдвічі.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю