Філатов вручив дніпровським спортсменам — призерам XXIV Дефлімпіади та їхнім тренерам – сертифікати на загальну суму майже 1,5 млн грн

27.05.2022 14:21   -

XXIV Літні Дефлімпійські ігри, які є змаганнями найвищого рівня для людей, які не чують, проходили в місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) впродовж перших двох тижнів травня. Цьогоріч у складі збірної України виступали 39 спортсменів з Дніпра. Вони здобули 67 медалей у кульовій стрільбі, плаванні, дзюдо, карате, легкій атлетиці, тхеквондо та баскетболі.  Переважна більшість нагород — золото. 

27 травня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся зі спортсменами та їхніми тренерами. Очільник міста зауважив, що навіть зараз — в умовах, коли основним пріоритетом міста є фінансування оборони та захисту, матеріальна підтримка спортсменів все одно залишається важливим питанням. 

«Ніхто не міг подумати, що ми зустрічатимемося за таких умов. Однак мерія, увесь Дніпро дякує вам і вітає вас з такими приголомшливими успіхами. Сподіваюся, ви передасте також ці вітання вашим колегам, які нині перебувають не в  Україні», — сказав Борис Філатов. 

Так через війну та продовження тренувань за кордоном особисто прийти на вручення сертифікатів змогли 8 дніпровських призерів Дефлімпійських ігор та 11 тренерів. Решті сертифікати передадуть найближчим часом.

 Легкоатлет Володимир Данильченко присвятив цьому виду спорту 14 років життя, але незважаючи на такий досвід, не приховує — підготовка до цьогорічних змагань була для нього найважчою: «Ми думали, що взагалі не виступатимемо. Звісно, було дуже важко готуватися, бо головою ти все одно вдома. Але нас дуже тепло приймали. Дуже багато людей говорили про підтримку України і щиро переживали за нас». На цій Дефлімпіаді Володимир здобув чергову золоту медаль, яку за свою спортивну кар’єру вже навіть не береться рахувати. Тепер спортсмен налаштований працювати ще більше, аби і надалі проставляти Україну і рідний Дніпро на весь світ.