Філатов: «Треба працювати з оптимізмом, але розуміти, що в країні триває війна, і вона змінила життя всіх»

24.05.2022 12:48   -

Масштабна війна, розв’язана росією проти України, створює дедалі більше викликів — водночас і для міст, де немає активних бойових дій. І люди, які живуть на цих територіях, зокрема й у Дніпрі,  мають розуміти, що левова частка всіх наявних коштів витрачається для укріплення обороноздатності.

«Коли ми підтримуємо порядок в місті — вивозимо сміття, висаджуємо квіти чи робимо ямкові ремонти доріг (хоча зараз казна перестала це пропускати) — це базові заходи. Але ми не можемо робити капітальні ремонти або встановлювати дитячі майданчики. І люди мають осягнути те, що йде війна, і росіяни нищать українські міста», — сказав мер Дніпра Борис Філатов. 

Також в ефірі програми «Твій вечір» на каналі ДніпроТV напередодні він наголосив, що місто робить все, аби уникнути зростання вартості проїзду та вирішити проблему з паливом. Те саме стосується і поставок реагентів для «Міськводоканалу»:

«Але ціна хлору зросла вдвічі. Так, ми зараз маємо резерви, але ж чимала кількість містян не хоче платити навіть за воду. А борги зростають. Треба розуміти, що це неможливо — майже після трьох місяців війни жити в парадигмі того, що її немає, і все буде як раніше».

Водночас, говорячи про ситуацію у міськраді Дніпра, Філатов зауважив, що більшість депутатського корпусу залишається в місті, продовжує злагоджено працювати на благо громади.