Філатов: Співпраця з ДніпрОДА дасть змогу відремонтувати лікарні

28.05.2019 15:00
У Дніпрі триває масштабна реновація міської дитячої клінічної лікарні № 5. Це – єдиний у місті та один із небагатьох в Україні медичний заклад, де діти з психоневрологічними патологіями можуть отримати лікування та реабілітацію. Щороку медичну підтримку тут знаходять близько 3 тис. дітей віком від 1 місяця до 18 років. 
 
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на прес-службу Дніпроської міськради.
 
Після реновації, з якою місту допомогли у Дніпропетровській обласній державній адміністрації, лікарню приведуть до найвищих стандартів, а головне – зроблять комфортною для маленьких пацієнтів.
 
Як і низку інших медичних закладів, лікарню № 5 місто не так давно повернуло собі з підпорядкування Дніпропетровської обласної ради. 
 
«Однією з моїх передвиборчих обіцянок було повернення громаді Дніпра всіх лікарень міста, які, на мою думку, у минулих каденціях неправомірно передали у власність обласної ради. Ми вже фактично досягли цього. Місту надзвичайно важко було б знайти стільки фінансування, щоб самостійно впоратися з такими величезними обсягами робіт.
 
Тож, зокрема, лікарня № 5 реконструюється силами Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Ми вдячні колегам. Вони – справжні друзі, разом з якими за останні чотири роки ми зробили багато хорошого у Дніпрі.
 
Впевнений, що за умови продовження нашої співпраці у найближчі кілька років ми завершимо реновацію всіх лікарень, котрі місто повернуло собі. Наше завдання – навести лад у галузі охорони здоров’я, і ми зробимо це», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов, оглядаючи перебіг реконструкції лікарні № 5 28 травня. Очільник міста також додав, що восени мерія запланувала спільний з облдержадміністрацією ремонт 6-ї дитячої лікарні. 
 
«У нас, мабуть, одна з небагатьох областей, де і мерія, і обласна влада співпрацюють, а не воюють, намагаючись поділити незрозуміло що. Це – рідкість для нашої країни. У результаті в нас з’являється низка унікальних проектів. Дитяча лікарня № 5, реконструкцію якої ми почали, – один із них. Ми хочемо, щоб процес, коли найкращі лікарі, зокрема й столичні, їдуть працювати у Дніпро, тривав», – сказав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. 
 
Так, після комплексної реновації у лікарні № 5 облаштують кабінет телемедицини та відновлять водолікарню з басейном. Це – один із найдієвіших методів реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату та після травм. Тут також встановлять підйомники та замінять ліфти (у будівлі 7 поверхів) – щоб вони були зручними та доступними для всіх. Приведуть до ладу й коридори та палати: у кожній з них облаштують санвузли, пристосовані до потреб пацієнтів. 
Будівлю утеплять, зроблять теплоізоляцію фундаменту та покрівлі. Старі вікна й двері замінять на енергоощадні, відновлять вентиляцію, осучаснять систему пожежної безпеки. 
 
А ще – створять ізоляційно-діагностичний бокс у складі приймального відділення (як зону карантину, щоб імовірно хвора дитина не заражала інших маленьких пацієнтів). 
 
Також подбають про умови для працівників – їм зроблять комфортні кімнати. 
 
На територію будівлі перенесуть харчоблок – зі старого адмінблоку. Фактично, від попередньої споруди залишать тільки основні стіни, решту оновлять повністю. Завершити реконструкцію планують до кінця 2020 року. 
 
За словами головної лікарки медичного закладу Наталі Фоменкової, під час реконструкції стаціонарне та низка інших відділень працюють на базі орендованих приміщень 2-ї дитячої лікарні.
 
Комментарии
Последние записи в блогах

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее

У Західно-Донбаському управлінні ГУ ДПС у Дніпропетровській області відбулась «гаряча лінія» на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році».

На запитання громадян відповідала Світлана Д’яконова – заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Під час розмови з платниками було обговорені найбільш актуальні питання, пов’язані з декларуванням доходів громадян, термінами та способами подання декларації, а саме:

Що необхідно для подання декларацій в електронній формі?

Для подання податкових декларацій в електронній формі у режимі онлайн необхідно насамперед отримати електронний цифровий підпис (так званий електронний ключ), який видається Акредитованими центрами сертифікації ключів. Перелік таких центрів можна знайти у відкритій частині «Електронного кабінету». Далі авторизуємося за допомогою особистого електронного ключа в «Електронному кабінеті», отримуємо відомості про доходи з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Після отримання відповіді від ДПС переходимо до заповнення декларації.

Чи можна скористатися податковою знижкою за витратами, понесеними протягом попередніх років?

Відповідно до пп.166.4.3 п. 166.4 ст.166 ПКУ: якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 

Чи декларуються кошти, отримані з-за кордону?

Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача. В цьому разі громадянин зобов’язаний подати річну податкову декларацію. Дохід оподатковуватиметься податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором 1,5 %. Сума іноземного доходу перераховується у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діє на момент отримання таких доходів.

 

За якою формою подається декларація?

З 1 січня 2020 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою з урахуванням змін, внесених наказом Мінфіну від 25.04.2019 р. № 177 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року   № 859».

Так новою формою податкової декларації передбачено:

- в окремому додатку Ф3 здійснення розрахунку суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, у зв’язку із використанням права на податкову знижку;

- для платників податків, які декларують право на податкову знижку, введено окрему позначку у розділі категорія платника, у зв’язку з тим, що такі платники відповідно до підпункту 166.1.2 пункту 166.1 статті 166 розділу ІV Кодексу мають окремий граничний строк подання податкової декларації – по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року;

- введено окремий рядок 10.2 для відображання доходів за цивільно-правовими договорами, отриманих від фізичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи;

- у рядку 17 декларації відображаються суми податку з доходів, отриманих від фізичної особи – орендаря, який не є податковим агентом фізичної особи – орендодавця, від надання в оренду (суборенду, емфітевзіс) земельних ділянок. Земельних часток (паїв), виділених або не виділених у натурі (на місцевості), які розташовані за місцезнаходженням, відмінним від податкової адреси орендодавця, який в подальшому приймає участь у розрахунку податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб (рядок 18.1 декларації).

 

Подробнее

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю