Філатов розповів про наслідки ракетного удару росіян по лікарні у Дніпрі: завтра оголошено день жалоби

26.05.2023 18:03   -

Удень 26 травня росіяни скоїли новий воєнний злочин, обстрілявши одну з лікарень у Дніпрі. Наразі відомо про двох загиблих та близько тридцяти поранених, серед яких є діти. Продовжується розбір завалів. Також завтра у Дніпрі оголошено день жалоби.

«Постраждалих могло бути більше. Фактично, людей врятувало диво. На момент атаки по лікарні там тривала «перезмінка». А лише кілька тижнів тому родини переселенців, що тимчасово проживали на другому поверсі медзакладу, звідти виїхали. Тож, може, диво станеться ще раз. І ми знайдемо тих медпрацівників, з якими нині немає звʼязку. І що кількість жертв не зростатиме далі», — повідомив мер Дніпра Борис Філатов.

Перебуваючи на місці трагедії, він наголосив, що місто вже має перші дані щодо завданих руйнувань. Так за підсумками масованої ракетної атаки вночі і денного обстрілу, у місті більше ніж тисяча вибитих вікон. Пошкоджені деякі інфраструктурні та торгові об’єкти, а також комунікації.  Постраждали прилеглі житлові будинки та стадіон, а також школи, дитсадки, позашкільні заклади, одна з амбулаторій.

Тих, хто зазнав збитків, міський голова закликав звертатися до районних адміністрацій.