Філатов повідомив, що за домовленістю з американськими партнерами Дніпро отримає ще один сучасний мобільний шпиталь, який передадуть на потреби ЗСУ

23.05.2022 21:37   -

Дніпро отримує чималу гуманітарну підтримку — як від інших територіальних громад, так і від міжнародних організацій. Так, фонд TAPS Ukraine і Координаційний штаб волонтерів, що був створений при мерії, привезли в місто гуманітарних вантажів на загальну суму у 5 млн. євро.

«Один з останніх надмасштабних «подарунків» — мобільний шпиталь, який надійшов завдяки моїм міжнародним контактам від американської організації «Direct Relief». Його вартість — декілька мільйонів доларів. І ми передали його для потреб ЗСУ до Білої Церкви. Адже біда, що прийшла в нашу країну —  спільна для всіх. І ми також очікуємо другий мобільний шпиталь. Його теж передадуть туди, де він потрібен найбільше», – сказав мер Дніпра Борис Філатов в ефірі програми «Твій вечір» на каналі ДніпроТV 23 травня.

За його словами, найближчим часом українським військовим також передадуть дві машини швидкої допомоги, які надала Анкара. Вартість одного такого реанімобіля сягає 65 тис. євро.

Разом з цим, коментуючи забезпечення лікарень медикаментами, мер Дніпра сказав, що нині лікувальні заклади ними забезпечені. Натомість залишається потреба в залізі для апаратів Єлізарова, адже воно регулярно їде з міста — разом із пацієнтами, яким його встановлюють.