Фанаты футбольного клуба «Днепр» останутся без любимой команды

04.07.2019 18:15

Такие разговоры возникли, когда Днепровский футбольный клуб «Днепр» не заявил свое участие в новом чемпионате Украины среди любительских коллективов. Это может означать лишь конец истории существования легендарного клуба.

Как сообщается на неофициальном сайте «Днепра» со ссылкой на SportArena.com  ФК «Днепр», они не заявились в чемпионат аматоров Украины, а вместо них там будет выступать СК «Днепр-1-Борисфен». В этом клубе будут играть футболисты, уже переросшие ДЮФЛ.

Распад легендарного клуба прокомментировал один из его фанатов.

«Зачем платить долги? Проще угробить клуб и создать непонятно что, которое не факт, что долго просуществует. Этих примеров было тьма: «Кривбасс», «Охтырка», «Днепр». А ещё и с полдесятка баскетбольных клубов», — рассказал Евгений Переверзев, один из фанатов ФК «Днепр».

Отметим, что футбольный клуб «Днепр» начал свою историю игр еще 101 год назад, а именно в 1918, в год своего основания. Еще в советское время клуб дважды становился чемпионом страны (1983, 1988), а также завоевал Кубок и Суперкубок СССР в 1989 году. Также днепряне становились вице-чемпионами Украины в сезонах 1992/93 и 2013/14. Последний весомый успех команды связан с Лигой Европы: в сезоне 2014/15 «Днепр» играл в финале турнира, где уступил испанской «Севилье» (2:3).

Напомним, недавно также прекратил существование еще один профессиональный клуб Днепропетровщины – каменская «Сталь».

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю