Фальшива повістка за 4 тисячі доларів: в Одесі на хабарі затримали працівника ТЦК

15.06.2024 14:03   -

В Одесі поліція затримала працівника ТЦК, який брав з військовозобов’язаних чоловіків хабарі за невручення повістки та відтермінування призову. Про це повідомляє 49000.

Фігурант справи пропонував свої послуги за 4 000 доларів, обіцяючи уникнення вручення повістки. У цю суму також входило надання пустого бланку повістки з мокрою печаткою, яку можна було заповнити самостійно та зазначити зручну дату явки до ТЦК. Така фальшива повістка мала захистити від вручення реальної, відтерміновуючи призов на військову службу.

11 червня правоохоронці затримали фігуранта після одержання ним 1 000 доларів неправомірної вигоди. Тижнем раніше він отримав аналогічну суму.

Затриманому висунуто підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Наразі вирішується питання обрання запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років, а також конфіскацію майна.