Евакуаційним потягом із Дніпра до Львова вирушили мешканці Ізюму Харківської області

11.03.2022 10:27   -

За минулу добу із Дніпра у західному напрямку вирушили п’ять поїздів. Серед евакуйованих – мешканці Ізюму Харківської області, який постраждав від обстрілів російської армії, – повідомляє ДніпроОДА.

«Там громлять все підряд, – поділилася евакуйована мешканка міста Ізюм, 74-річна Ганна Северин. – Мости порозривали. Сполучення між кварталами міста нема.  Нічого хорошого «брати» нам не зробили».

Світлана Ніколаєнко жила у центрі міста. Каже: люди ховаються у підвалах.

«Опалення немає, світла, газу, зв’язку немає. Там лишилося багато мешканців: дітей, літніх людей», – додав житель Ізюму Едуард Коробко.

Мешканка селища Кегичівка Харківської області Марина Клочко хвилюється за сестру і 3-річного племінника, які лишилися в Ізюмі.

«Виїхати не змогли. Тому що там два мости підірвані. Доки був зв’язок, сестра телефонувала і казала – рятуйте дітей. Тікайте. Тому що знищують все – будинки, лікарні», – поділилася Марина Клочко. 

В евакуаційному потязі жінка – із двома синами та батьками. Каже: рішення поїхати далося дуже важко. Адже на Харківщині залишилися й чоловік, брат та старенька бабуся.

«Щоденно з Дніпра до Львова відправляється евакуаційний поїзд. У цьому потязі – понад тисячу людей», – наголосив начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС області Олег Кушнірук. 

Окрім Львова, евакуаційні потяги з центрального залізничного вокзалу Дніпра вирушають до Чопа, Трускавця, польського Хелму.