Експерт розповіла про перспективи нового аеропорту Дніпра

11.09.2019 16:30

Скасування тендеру на проектування нового аеропорту Дніпра пов'язують із тим, що хтось скористався лазівкою у законодавстві.

Про це у "Фейсбуці" написала колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська, повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "Depo.Дніпро".

"Дніпру раптово відмінили шанс на оновлення аеропорту без пояснення причин.  ДП "Фінансування інфраструктурних проектів" замість виконання рішення колегії АМКУ відмінило тендер на закупівлю робіт з будівництва аеродромного комплексу на території міжнародного аеропорту м. Дніпро без пояснення причин", – написала вона.

Зеграбельська також зазначила, що оскаржити таке рішення неможливо.

"По суті, замовник скористався "лазівкою", яка вже кілька років існує завдяки недосконалості законодавства. Учасники закупівлі не можуть оскаржити рішення замовника про відміну процедури, що дозволяє замовникам приймати їх, не озираючись на закон, кожного разу, коли "щось пішло не так, – зазначила вона. – Що пішло не так в цій закупівлі у замовника – є низка різних версій та жодної офіційної. При цьому "не так пішло" на стадії закупівлі ще не самих робіт з будівництва, а тільки проектування. Попереду нова закупівля, дві стадії проектної документації, експертиза, і лише потім смуга та новий аеровокзальний комплек".

Враховуючи те, що за два місяці навіть до стадії подання тендерних пропозицій замовник ще не дійшов, Загребельська оцінює перспективи аеропорту Дніпра не райдужно.

"Рік, в якому мешканці Дніпра отримають нарешті свій сучасний аеропорт, та припинять заздрити Києву, Харкову та Полтаві, навангувати важко", – сказала вона.

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю