Експерт розповіла про перспективи нового аеропорту Дніпра

11.09.2019 16:30

Скасування тендеру на проектування нового аеропорту Дніпра пов'язують із тим, що хтось скористався лазівкою у законодавстві.

Про це у "Фейсбуці" написала колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська, повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "Depo.Дніпро".

"Дніпру раптово відмінили шанс на оновлення аеропорту без пояснення причин.  ДП "Фінансування інфраструктурних проектів" замість виконання рішення колегії АМКУ відмінило тендер на закупівлю робіт з будівництва аеродромного комплексу на території міжнародного аеропорту м. Дніпро без пояснення причин", – написала вона.

Зеграбельська також зазначила, що оскаржити таке рішення неможливо.

"По суті, замовник скористався "лазівкою", яка вже кілька років існує завдяки недосконалості законодавства. Учасники закупівлі не можуть оскаржити рішення замовника про відміну процедури, що дозволяє замовникам приймати їх, не озираючись на закон, кожного разу, коли "щось пішло не так, – зазначила вона. – Що пішло не так в цій закупівлі у замовника – є низка різних версій та жодної офіційної. При цьому "не так пішло" на стадії закупівлі ще не самих робіт з будівництва, а тільки проектування. Попереду нова закупівля, дві стадії проектної документації, експертиза, і лише потім смуга та новий аеровокзальний комплек".

Враховуючи те, що за два місяці навіть до стадії подання тендерних пропозицій замовник ще не дійшов, Загребельська оцінює перспективи аеропорту Дніпра не райдужно.

"Рік, в якому мешканці Дніпра отримають нарешті свій сучасний аеропорт, та припинять заздрити Києву, Харкову та Полтаві, навангувати важко", – сказала вона.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю